Дезінфікуючий засіб для рук та шкіри

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)
Дезінфікуючий засіб для рук та шкіри






Антисептики для рук та дезінфектори для манікюру – ефективний захист від хвороботворних мікроорганізмів. Знищують віруси, не сушать шкіру. На вибір представлені спреї, гелі, серветки, концентрати. Для використання у побуті, манікюрних салонах, медичних центрах. Висока якість.

 

Антисептик для рук – гарантія безпеки

За офіційною статистикою, через руки передається близько 80% інфекцій, від герпесу до гепатиту. Усього на долонях таїться понад 10 млн бактерій, невидимих та небезпечних: у складках шкіри, під нігтями, на бічних частинах. Миття рук - тренд часу, але воно не дає достатнього захисту. Тим більше, коли йдеться про манікюр, при якому занести інфекцію дуже легко. Актуальний вибір – дезінфектор для рук. Він посилює "оборону". Необхідний як клієнтам, і майстрам нігтьового сервісу.

Шкірні антисептики: від спрею до концентрату

Сучасні антибактеріальні засоби для рук випускають у різних формах. Вони знищують хвороботворні мікроорганізми, запобігають їх поширенню. За допомогою антисептиків обробляють не лише шкіру, а й інструменти.

Найбільш ефективні:

  1. Спреї. Ідеальні для невеликих поверхонь. Завдяки розпиленню обробка максимально економічна.
  2. Гелі. Переваги: легко розподіляються, швидко висихають, не залишають відчуття плівки.
  3. Серветки. Просочені дезрозчином, герметично упаковані. Ними протирають долоні, обробляють інструменти. Стерильність гарантована. Найбільш зручні при індивідуальному використанні.

До лінійки засобів для санації входить також антибактеріальне мило. Салони нігтьового сервісу використовують у роботі спеціальні концентрати. Їх розводять у воді, застосовують при дезинфекції інструментів.

Спирт у складі: за чи проти?

Саме етиловий спирт, на думку ВООЗ, є найефективнішим антисептиком. Сучасні спиртові засоби несуть максимальний захист, які по праву вважаються найбільш ефективними. При цьому їх не можна назвати агресивними. Застосовуються будинки, в салонах краси, медзакладах.

Плюси санітайзерів для рук:

  • містять від 60% спирту;
  • знищують до 99% вірусів, бактерій, грибків;
  • не викликають подразнення, лущення, реакцій шкіри;
  • швидко вбираються, запах миттєво випаровується;
  • безпечні для шкіри рук та нігтів.

Більше того, санітайзери активні щодо тих штамів бактерій, які виявляють стійкість до антибіотиків, запобігають вторинному інфікуванню.

Застосовуємо правильно

Формули засобів дезінфікування від провідних виробників збалансовані. Вони не просто дезінфікують, а доглядають: пом'якшують, зволожують, дбають про чутливі ділянки покривів. Це досягається завдяки продуманій "рецептурі". До складу гелів, спреїв входять екстракти корисних рослин (найчастіше алое), вітаміни, іони срібла.

Важливо пам'ятати правила. Речовини для дезінфекції:

  • наносять винятково на суху шкіру, інакше воно частково втратить ефективність;
  • використовують не менше 3 мл речовини, інакше її буде недостатньо для ретельної дезінфекції;
  • перші 30 секунд просто залишають на руках, а потім уже втирають (це посилить захисний результат).

Сучасні антисептичні засоби для рук впливають на поверхневі прошарки шкіри, не проникаючи в організм.   Їх можна використовувати багаторазово.