Полігель/Poly gel Misschering №03 pink, 30 мл
Характеристики | |
Вид гелю | Полігель (акрігель) Камуфлюючий |
Колір гелю | Нюдовий |
Об `єм | 30 мл |
Акрігель являє собою так званий полігель (акрил-гель, акрігель, акрилатик) - гібрид гелю і акрилу - нове покоління матеріалів для нарощування нігтів. Даний матеріал зібрав у собі найкращі якості гелів та акрилів для нігтів, надавши нейл-майстрам та любителям гарного манікюру найкращі умови для роботи.
Переваги полігелю:
- Зручність викладення матеріалу: полігель є дуже густим гель, працювати з яким також зручно як з «кулькою» акрилу.
- Полімеризація полігеля відбувається лише в УФ-лампі, він не сохне на повітрі як акрил. Це дозволяє майстру не поспішати у викладанні матеріалу, т.к. він не затіче на кутикулу, як гель.
- При сушінні полігель не пече в лампі, що робить його ідеальним варіантом для нарощування або зміцнення тонких чутливих нігтів.
- Полігель набагато краще гелю піддається пилу, при цьому не утворюється багато дрібного пилу, що негативно впливає на здоров'я дихальних шляхів майстра та клієнта.
- Застиглий полігель такий же міцний і стійкий до будь-яких зовнішніх дій, як гель.
- Чи не жовтіє, не вицвітає на сонці, що особливо важливо при нарощуванні френча.
- Полігель не вимагає використання мономерів з їдким запахом - рідина, що конструює, не має запаху! Також у технології роботи з полігелями не передбачено бази та топ. Це дозволяє віднести полігелі до економічних штучних матеріалів.
- Полігелем зручно швидко зміцнювати натуральні нігті, як під гель-лак або лак, так і для носіння без покриття.
- Полігель можна зняти як спилювання, так і замочування, як акрил!
- Полігель поставляється у пластикових тюбиках. Для роботи з цим матеріалом майстру також обов'язково необхідна рідина, що конструює, або засіб для зняття липкого шару і УФ-лампа або LED-лампа (потужністю не менше 36 Ватт) для полімеризації акригеля.
Технологія нанесення полігеля
- Підготовка нігтів відбувається як завжди перед нанесенням гелю або акрилу: шліфування поверхні бафом, надання форми вільному краю нігтів за допомогою пилки, очищення поверхні нігтів за допомогою знежирювача, нанесення праймера.
- Нанесення полігеля: видавити невелику кількість полігеля з тюбика, зрізати шпателем, розподілити на нігті і змоделювати бажану архітектуру нігтя за допомогою кисті, змоченої в рідині, що конструює. Зручно використовувати спеціальний двосторонній пензель для роботи з полігелем (пензель та шпатель 2 в 1). При нарощуванні нігтів акригелем перед нанесенням полігеля необхідно встановити форму або типсу на ніготь.
- Просушити акригель в УФ лампі – 3 хвилини або у LED-лампі від 36 Вт – 30 секунд.
- При необхідності зашліфувати та вирівняти поверхню нігтя за допомогою пилки для штучних нігтів або бафа. Очистити поверхню за допомогою клінсера або нейлу препа.
Технологія зняття полігеля
- Зашліфувати поверхню нігтів за допомогою грубого бафа чи пилки.
- Рясно змочити ватний спондж рідиною для зняття гель-лаку та акрилу і помістити його на ніготь. Щільно зафіксувати ватний спондж фольгою або затискачем. Повторіть процедуру для кожного нігтя. Час витримки – від 15 до 20 хвилин.
- Видалити залишки акригеля за допомогою апельсинової палички або пушера.
- Вирівняти поверхню натурального нігтя за допомогою шліфувальника, потім заполірувати ніготь до блиску з використанням олії для нігтів та кутикули.
Популярні розділи