Гелі для нарощування нігтів
Нарощування нігтів входить до числа популярних салонних процедур, що вимагають роботи з якісними матеріалами. Майстри нігтьового сервісу найчастіше вибирають гелі для нарощування нігтів, тому що вони дозволяють швидко та акуратно працювати з формами або тіпсами. За допомогою гелю можна створити будь-яку довжину, вирівняти та зміцнити пластину, приховати недоліки. Головне, правильно підібрати матеріал, залежно від досвіду та навичок майстра.
Гелі для нігтів: загальна характеристика
Косметичний склад гелів безпечний для контакту з нігтьової пластини, тому підходить практично всім. Субстанція відрізняється за щільністю та консистенцією, що дозволяє вибрати підходящий варіант для початківців та досвідчених фахівців. Полімеризація гелю відбувається тільки в LED чи UV лампі, він не застигає на повітрі. Працювати із засобом можна не поспішаючи.
Матеріал буває різних кольорів та відтінків, найбільшою популярністю користуються прозорі гелі та варіанти у ніжних нюдових тонах. Яскравий кольоровий гель використовується рідше, якщо нарощування не покривається лаком.
Існує різновид камуфлюючих гелів, які приховують дрібні дефекти нігтів, згладжують поверхню. Вони не прозорі, мають гарну пігментацію, але виглядають натурально. Найчастіше камуфляж використовується при викладанні французького манікюру.
Основні види гелів для нарощування
Нарощування нігтів гелем має на увазі правильну технологію нанесення матеріалу, який сформує міцне покриття. Від виду гелю залежить технологія його нанесення. Тому потрібно ретельно вибирати відповідний матеріал, тому що від грамотного нанесення залежить термін носіння та якість покриття. Найчастіше використовуються такі різновиди гелю для нігтів:
- Однофазний – формула містить одразу три компоненти в одній баночці: базовий, основний, фінішний. Це означає, що для нарощування нігтів не знадобиться інших засобів, усі шари наноситимуться одним гелем. Однофазні матеріали прості в роботі, бездоганно підійдуть новачкам, які відпрацьовують техніку.
- Трифазний – вимагає почергового нанесення трьох компонентів, що відрізняються за складом. Перед використанням засобу необхідно нанести базу, другим шаром наноситься сам гель, потім слідує покриття топом. Трифазні гелі допомагають створювати міцне, зносостійке нарощування. Найчастіше їх використовують досвідчені фахівці нігтьової індустрії.
Від виду гелю залежить і його ціна, дешевше коштують однофазні варіанти, оскільки замовник отримає баночку три в одному. Однак дешево не означає погано, адже в рейтингах кращих коштів часто зустрічаються однофазні гелі.
Трифазний варіант вимагає додаткового використання бази та топу, відповідно вартість вища. Але і результат може бути кращим, оскільки фахівець використовує різні матеріали, що гарантує більш надійне зчеплення. Щоб вибрати свій ідеальний варіант, необхідно оцінити у роботі кожен із видів.
Який гель легший у роботі?
Виробники розробляють гелі для нігтів різної консистенції, оскільки кожен майстер працює по-своєму. Деякі фахівці вважають за краще викладати густий засіб, хтось вибирає гелі-желе або рідкі матеріали. Легкість роботи залежить від майстерності фахівця.
Наприклад, рідкі гелі поставляються в баночках з пензликами, тому наносяться максимально просто та швидко. Гелі в тюбиках або круглих баночках набираються на спеціальну кисть, яку потрібно купувати окремо. Працювати з ними не складно, але довше за часом. Будь-який гель зміцнить нігті, захистить пластину від впливу зовнішніх факторів та допоможе створити стійкий манікюр.